10 lat Naszej Jednostki

27.04.2021r.10 lat Naszej Jednostki

To jest bardzo wyjątkowy dzień ale w tak wyniosłej dla Nas chwili nie może być inaczej.
10 lat temu na Świętochłowickiej 🗺️ mapie jednostek samorządowych pojawiło się 🏫Centrum Integracji Społecznej. Przez te lata naszemu działaniu konsekwentnie towarzyszy jedna myśl „Człowiek”. ❤️
🤔Chyba nikt nie przypuszczał że zasiane 10 lat temu ziarno przyniesie taki urodzaj. Odmieniliśmy życie wielu świętochłowickich rodzin👨‍👩‍👧‍👦. Dając im możliwości, wiarę, wsparcie oraz narzędzia aby każdy kolejny dzień był lepszy od wczorajszego. Tworzyliśmy, tworzymy i zdecydowanie będziemy tworzyć dla ludzi. 🧐Mamy głowy pełne pomysłów i będziemy wdrażać je w życie z wami i przede wszystkim dla Was. Przed nami kolejne projekty, kolejne cele, no i najważniejsze kolejna dekada.✊💪
Dziękujemy Panu Wojewodzie, Panu Marszałkowi, Panu Prezydentowi, Radnym, Dyrektorom Jednostek, Naczelnikom, Przedsiębiorcom, wolontariuszom, mieszkańcom, za wsparcie i zaangażowanie w funkcjonowanie Centrum Integracji Społecznej
Dziękujemy wszystkim którzy są i z nami tworzą to wyjątkowe miejsce. To nasz wspólny sukces.
 
🧡🤍🖤
 
Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5

DANE KONTAKTOWE

Centrum Integracji Społecznej w Świętochłowicach

ul. Sądowa 1
41-605 Świętochłowice

TELEFON
(32) 245 55 24
E-MAIL
cis@swietochlowice.pl
Informacja o cookies Zamknij informację o cookies
Ta strona korzysta z plików cookies(ciasteczek). Aby dowiedzieć się więcej na temat samych plików, sposobu ich używania oraz polityce prywatności, kliknij w dowiedz się więcej.